ELU TASAKAALUSTAMISE JA ENERGIAPUHASTUSE PROGRAMM
„MA OLEN ENDASSE ARMUNUD“

Ma olen endasse armunud

Programmis kasutan FFT Free Falling Technique® tehnikat uskumuste ja energia muutmiseks.

ELU TASAKAALUSTAMISE JA ENERGIAPUHASTUSE PROGRAMM

„MA OLEN ENDASSE ARMUNUD“

Mäletad seda tunnet, kui olid kellessegi ülepeakaela armunud?

Mäletad, kuidas kõik siis Sinu elus sujus ja õnnestus?

Taevas paistis sinisem, päike kollasem ja soovisid pidevalt sügavamalt hingata, kuna õnne ja armastuse tunne oli nii suur, et õhku ei jätkunud...

 • Mul on Sulle hea uudis!

Kui hakkad seda tunnet tundma enda vastu, siis kõik asjad Su elus hakkavad nagu võluväel ülesmäge minema! Mina saan Sul aidata seda tunnet luua ja avada uksed õnnelikumasse ellu. Tundub ahvatlev? 

Ootan just Sind elu tasakaalustamise ja energiapuhastuse programmi, kus tegeleme üksipulgi 9 erineva valdkonnaga Sinu elus ja vaatame ning eemaldame blokeeringuid ja energiad, mis takistavad Sul igapäevast heaolu ja tasakaalu saavutada.

Programm sobib nii naistele kui ka meestele!

SEE PROGRAMM ON JUST SULLE, KUI SUL ON PROBLEEME, NEGATIIVSEID EMOTSIOONE VÕI PUUDUSI JÄRGNEVATES TEEMADES:

 • 1. TÖÖ
 • 2. SUHTED
 • 3. RAHA
 • 4. TERVIS
 • 5. KODU
 • 6. SINA ISE
 • 7. PEREKOND
 • 8. REISIMINE
 • 9. ASJAD
 • + kevadel 2021 toimunud lisaseanss
 • + jaanuaris 2022 toimunud lisaseanss
 • + augustis 2022 toimunud lisaseanss
 • FFT Free Falling Technique® tehnika abil teeme neis teemades suurpuhastuse ja saad peale 9 põhiseansi ja 3 lisaseansi läbimist erakordseid tulemusi.
 • Programmis osalejate tagasisided:

Olen nii tänulik selle programmi eest, kallis Ilona Sibold. Nii palju teemasid sai sügavuti läbi töötatud. Ja milline imeline tunne on olla armunud iseendasse 🙂. Tunnen ennast hästi. Muutusi on märgata küll. Suhe mehega on muutunud veel südamlikumaks ja lähedasemaks, ta hoiab mind veel rohkem. Ja tunnen, et temas on uhkust ja imetlust, et ma sain teda aidata, kui tal oli väga halb olla ja ta polnud päris tema ise. Kuuleb ja kuulab mind ka, ennem oli ebalev kuidagi selles osas. Ja maja seina vooderdamine käib ka, seisis ripakil ja pooleli pikalt. Järgmistest muutustest edaspidi. Suur tänu 💜🙏💜

Mul on väga hea meel, et selles programmis osalesin. Nii olulised teemad sai läbi võetud ja põhjalikku puhastust tehtud ja uue energiaga laetud. Kõik teemad kõnetasid ja olen väga tänulik. Olen armunud endasse ja ka uus suhe sai just alguse ja see mees on imeline, nii et olen täiesti armunud🥰. Tunne on, et kõik on võimalik. Saan aru, et ma suhtlen julgelt, olen avatud, meeldib olla naine ja naiselik. Hoian ennast esikohal, väärtustan ennast ja tean mida soovin. Usun endasse palju rohkem. Tänan armas Ilona 💜

Programm oli hästi üles ehitatud, paljusid valdkondi puudutav ja väga võimas. Muutused minus ja minu mõtlemises on teistelegi märgatavad. Minus on rõõm ja elutahe, minus on palju rohkem energiat. Mu silmad on hakanud rohkem ümbritsevat märkama, maailm mu ümber on muutunud palju värvilisemaks. Kui peeglisse vaatan, siis vaatab sealt vastu naeratav MINA. 😊 Mõni päev tagasi ostsin endale spontaanselt lemmiklõhna, mida ma juba pikka aega olen kaubamajas nuusutamas ja vaatamas käinud. Tavaliselt kui olen endale midagi ebaolulist lubanud, tunnen süümepiinu, aga seekord olen õnnelik ja väga tänulik. See peaks olema märk sellest, et olengi endasse armunud. 😊 Ootan põnevusega, mis muutused veel tulema hakkavad.

 • Programm on läbitav iseseisvalt eelsalvestatud videote alusel.  
 • Peale tasumist saadame Sulle lingi, kust leiad juhised ja videod vaatamiseks. Kõik toimib täpselt sama moodi kui reaalajas vaadates. Soovitan vaadata videosid õiges järjekorras.
 • Kogu suhtlus, küsimused/vastused, mured/rõõmud jagame kinnises grupis ja olen väga tänulik, kui Sa ei jaga grupis toimuvat väljaspoole kuna hoian väga tugevasti grupi energiat ja see pole meile kellelegi kasuks, ka Sulle endale.

KUI SOOVID OMA ELU MUUTA, SIIS OLED VÄGA OODATUD!

PROGRAMMI MAKSUMUS:

1111EUR

TÄHELEPANU!

KUI TULED PROGRAMMI KOOS SÕBRA VÕI LÄHEDASEGA, SAATE MÕLEMAD SOODUSTUST 100EUR!

SOOVIN LIITUDA

Registreerumiseks vajuta siin lehel SOOVIN LIITUDA

või kirjuta mulle messengeri

või e-mailile info@ilonasibold.ee  

Koha kursusele ja sissepääsu gruppi garanteerib tasumine enne kursuste algust!


Tänan Sind! Kiida ennast, et oled otsustanud oma elu muuta! Sina oled seda väärt!

Ilona Sibold- Itherapy

Energiaterapeut ILONA SIBOLD


Tule Ilona Sibold energiaterapeut tasuta Facebooki gruppi!

Jälgi Energiaterapeut Ilona Sibold Facebooki lehekülge!

Rohkem kursuseid ja programme leiad: ilonasibold.ee