GRUPIPROGRAMMIDE SARI

„MA ARMASTAN JA VÄÄRTUSTAN ENNAST“  

Programmis kasutan FFT Free Falling Technique® tehnikat uskumuste ja energia muutmiseks.  

Enesehinnang - itherapy

PANEEL „ENESEHINNANG“

PANEELIS „ENESEHINNANG“ TEEME KORDA SINU KÕIGE PÕHILISEMAD ENESEHINNANGUGA SEOTUD USUMUSED, ET SAAKSID LIIKUDA LÄBI ELU KERGUSEGA.

SEE PROGRAMM ON SULLE, KUI:

- Sa tunned, et oled elus läbikukkunud.

- Sa ei meeldi endale.

- Oled stressis või depressiivne.

- Teed ennastkahjustavaid otsuseid.

- Lood destruktiivseid suhteid.

- Sa ei väärtusta ennast.

- Sa ei oska piire seada- öelda „EI“ või „JAH“, kui on vaja.

- Sul puudub enesekindlus.

- Sa pidevalt võrdled ennast teistega või annad hinnanguid.

- Sa ei väljenda oma vajadusi selgelt.

- Tunned, et on võimatu elada oma elu täispotentsiaalil.

KA LIIALT KÕRGE ENESEHINNANG EI OLE HEA JA VÕIB KAHJUSTADA SIND JA SINU SUHTEID.

KÕIGE OLULISEM ON LEIDA TASAKAAL!  

ÕNNEKS ON SEDA KÕIKE VÕIMALIK TASAKAALUSTADA!

TERVE ENESEHINNANG AITAB SUL LIIKUDA LÄBI ELU POSITIIVSUSE JA KERGUSEGA NING TÄITA EESMÄRKE, MIDA OLED ENDALE SEADNUD. 

Enesehinnang programmis osalejate tagasisided:

Kui ma liitusin Enesehinnangu paneeliga, siis ma ei saanud ikkagi päris täpselt aru, mis see enesehinnang on. Sest on veel ju enesekindlus, eneseusaldus, eneseusk jne. Minu alateadvuse jaoks oli enda väärtustamise teema väga poolik. Programmi käigus sain aru, kui palju ma tegelikult endale hinnanguid annan, näiteks kas saan millegagi hakkama või mitte või kui ilus ma olen enda arust. Uskumatu, et ühel uskumusel võib niipalju erinevaid tahke olla ja erinevas valdkonnas. Ilona toob välja, et millele veel tähelepanu pöörata ja mis nurga alt veel vaadata. Veel parem osa on kõik need imelised toetavad uskumused energiasse tuua ja et Ilona aitab need ära sisustada ja mõistetevaks teha. Olin pikalt puudust tundnud korralikust piisavuse protsessist ja nüüd on ka see olemas. Aitäh järjekordse vapustava programmi eest 🙂

Väga mõnus ja tore paneel - õpetas mulle, kuidas veel rohkem ennast armastada ja väärtustada. Tõi välja neid kohti, mida polnud enne märganud. Ma olen tänulik Sulle Ilona selle koolituse eest ning soovitan seda ka teistele❤️

Enesehinnangu koolitus on mind palju avardanud ja toonud rahu ja rõõmu, näidanud minu suurt väärtust asjades, mida ei ole enne isegi teadnud või hästi mõistnud. Koolitus on aidanud mul aktsepteerida ennast ja selle läbi ka teisi igapäevaga aina rohkem. Peale kõiki laive ning võimsaid protsesse on tänutunne ka selle eest, kui kergelt on võimalik ennast aidata ja lubada muutustel juhtuda.

Vapustav kursus, põhjalikud seletused ja toetus Sinu poolt. Kursuse lõpuks on saavutatud tohutu armastuse tunne. Ma armastan ennast ja olen armastatud. 🥰😇 Aitäh, aitäh, aitäh!

  • Programm on läbitav iseseisvalt eelsalvestatud videote alusel.  Kokku 5 seanssi minuga, kus laseme lahti Sind piiravad uskumused, mis takistavad Sul elada unistuste elu ja muudame need FFT Free Falling Technique® tehnika abil Sind toetavateks.
  • Peale tasumist saadame Sulle lingi, kust leiad juhised ja videod vaatamiseks. Kõik toimib täpselt sama moodi kui reaalajas vaadates. Soovitan vaadata videosid õiges järjekorras.
  • Kogu suhtlus, küsimused/vastused, mured/rõõmud jagame kinnises grupis ja olen väga tänulik, kui Sa ei jaga grupis toimuvat väljaspoole kuna hoian väga tugevasti grupi energiat ja see pole meile kellelegi kasuks, ka Sulle endale.

KUI SOOVID OMA ELU MUUTA, SIIS OLED VÄGA OODATUD!

PANEELI MAKSUMUS:

690EUR

SOOVIN LIITUDA

Tähelepanu!

Kui oled läbinud paneeli „Enesehinnang“ eelmisel korral ja soovid tulla kordama ning kasu saama FFT Free Falling Technique® tehnikast, siis on see Sulle poole hinnaga tavahinnast (345eur)!


Registreerumiseks vajuta siin lehel SOOVIN LIITUDA

või kirjuta mulle messenegeri

või e-mailile info@ilonasibold.ee  

Koha kursusele ja sissepääsu gruppi garanteerib tasumine enne kursuste algust!


Tänan Sind! Kiida ennast, et oled otsustanud oma elu muuta! Sina oled seda väärt!

Ilona Sibold- Itherapy

Energiaterapeut ILONA SIBOLD


Tule Ilona Sibold teraapiad tasuta Facebooki gruppi!

Jälgi Energiaterapeut Ilona Sibold Facebooki lehekülge!

Rohkem kursuseid ja programme leiad: ilonasibold.ee