KURSUS „ÜHENDUS KÕRGEMA MINAGA“ 

Itherapy - ühendus kõrgema minaga

KÕRGEM MINA ON SEE OSA SINUST, MIS TEKITAB ELEVUST JA INSPIRATSIOONI, JUHENDAB SIND INTUITSIOONI ABIL JA ÕPETAB LÄBI MÕISTMISE. SEE KURSUS ON SULLE: KUI SOOVID MUUTUST OMA ELLU JA TAHAD OLLA PÄRIS SINA ISE. KUI MÄRKAD, ET ELAD LIIALT MÕISTUSEPÕHIST ELU. TEED PALJU OTSUSEID LOOGIKA JA KRIITILISE MÕTLEMISE PÕHJAL. KUI TUNNED, ET SA POLE PIISAV, SUL POLE PIISAVALT. OLED VAHEL LIIALT VÕITLUSHIMULINE. SUL ON ÄREVUS, DEPRESSIOON. JÕUAD TIHTI ENESEHÄVITUSLIKU KÄITUMISENI. SU ELUS POLE PIISAVALT RÕÕMU JA VALGUST. SA SOOVID PAREMINI MÕISTA SPIRITUAALSUST. SOOVID SAADA TUTTAVAKS OMA KÕRGEMA MINAGA EHK PÄRIS ENDAGA. KURSUSEL LOOME ÜHENDUSE KÕRGEMA MINAGA NPA PROTSESSIDE ABIL. TOOME SU ELLU RÕÕMU, VALGUST JA LÕPUTUID VÕIMALUSI. ÕPID PAREMINI MÕISTMA ENNAST. PANEME SU SÄRAMA! SAAD ENDALE TÖÖRIISTA, MILLE ABIL IGAPÄEVASELT JA KOHESELT OMA KÕRGEMA MINAGA ÜHENDUDA. VIDEO ON SULLE ALATI SAADAVAL JA VÕID KASUTADA SEDA ABI NII PALJU JA TIHTI KUI SOOVID.

  • Kursus on läbitav iseseisvalt eelsalvestatud video alusel.
  • Peale tasumist saadame Sulle lingi, kust leiad juhised ja video vaatamiseks. Kõik toimib täpselt sama moodi kui reaalajas vaadates.  
  • Kursusel toimub seanss minuga, kus teeme mitmeid võimsaid NPA protsesse, mis aitavad Sul saada ühendust oma Kõrgema Minaga.
  • Kogu suhtlus, küsimused/vastused, mured/rõõmud jagame kinnises grupis ja olen väga tänulik, kui Sa ei jaga grupis toimuvat väljaspoole kuna hoian väga tugevasti grupi energiat ja see pole meile kellelegi kasuks, ka Sulle endale.
  • Kursusel kasutame NPA protsessi, mille autoriõigused kuuluvad © Joel Young | NPA Central www.JoelYoungNPA.com ja FFT Free Falling Technique® tehnikat, mille autoriõigused kuuluvad Itherapy OÜ-le.

KUI SOOVID OMA ELU MUUTA, SIIS OLED VÄGA OODATUD!

KURSUSE MAKSUMUS:

165EUR  

SOOVIN LIITUDA

Registreerumiseks vajuta siin lehel SOOVIN LIITUDA

või kirjuta mulle messengeri

või e-mailile info@ilonasibold.ee  

Koha kursusele ja sissepääsu gruppi garanteerib tasumine enne kursuste algust!


Tänan Sind! Kiida ennast, et oled otsustanud oma elu muuta! Sina oled seda väärt!

Energiaterapeut ILONA SIBOLD


Tule Ilona Sibold teraapiad tasuta Facebooki gruppi!

Jälgi Energiaterapeut Ilona Sibold Facebooki lehekülge!

Rohkem kursuseid ja programme leiad: ilonasibold.ee