„TUNNE ENNAST SALEDAKS“

OMA KEHA JUHTIMISE PROGRAMM

Tunne ennast saledaks

Kas Sa üldse tead, kui oluline on omada head ühendust oma kehaga?

Hea ühendus kehaga annab võimaluse elada hetkes, tunda ennast igapäevaselt hästi, olla paremas ühenduses endaga, oma intuitsiooniga.

Hea ühendus kehaga võimaldab püsida soovitud kaalus, kuna Sina annad kehale käsklusi, mitte Su keha ei juhi Sind.

 Kas Sa tead, kui palju Sul on valesid uskumusi, mis mõjutavad Su kehakaalu, söömist, hormoone, soovi oma keha eest hoolitseda, liikumist ning soovi trenni teha?

Kui Sa pole oma unistuste kaalus, Sul on raske oma keha eest hoolitseda ja Sa tunned ennast oma kehas halvasti, siis võin kinnitada, et päris palju.

Kui Sul on probleeme kehakaaluga või tunned, et kehaga on halb ühendus, siis kutsun Sind osalema grupiprogrammis, kus loome kehaga hea ühenduse ja muudame kehakaalu, söömise, trenniga seotud uskumusi. Lisaks tegeleme hormoonidega ja õpime mõistma oma keha väärtust.

Kellele „Tunne ennast saledaks“ programm sobib?

- Programm sobib kõigile, ka Sulle!

- Kui Sul on paar ülekilo.

- Kui Sul on suur ülekaal.

- Kui Sul on alakaal.

- Kui Sul on söömishäired.

- Kui Sul on hirm paksuks minemise ees.

- Kui Sulle pole ükski dieet mõjunud.

- Kui Sul on tunne, et Su keha on Sulle koorem.

- Kui Sul on tunne, et keha on Sulle võõras ja selle eest on raske hoolitseda.

- Kui Sa pole oma kehaga rahul.

- Kui  Sa pole suutnud liigutamise ja treeningutega alustada.

- Kui Sa oled treenimise pooleli jätnud ning käega löönud. 

- Kui Sulle on trenni tegemine ülimalt vastumeelne. 

- Kui Sul on probleeme hormoonidega.

Programmis selgitan Sulle, miks keha on Sulle koorem, miks Sa pole soovitud kaalus, miks Sul on söömishäired, miks Su hormoonid on tasakaalust väljas või miks Sa ei taha trenni teha. 

Programmis muudame ära väga palju uskumusi, mis takistavad Sul ennast oma kehas hästi tunda ja mis takistavad olla unistuste kaalus.

Programmis osalejate tagasisided:

Tahtsin jagada oma teekonda Ilona Siboldiga. Vahest on muutuseid raske märgata, sest näed ennast iga päev ja harjud selle vaatega ära. Sirvisin pilte ja ohh üllatust, kas tõesti olin selline😱😁.Aasta tagasi olin iseenda kõige suurem vaenlane, ma tundsin ennast oma kehas halvasti, enesehinnang oli väga madal ja jõuludega olin veelgi juurde võtnud... lähenesin 100-le kg-le. Siis otsustasin, nii enam jätkuda ei saa, ise ma oma kaaluga hakkama ei saa( tundus, et olin proovinud kõike- kaloreid lugenud, kavasid jälginud jne) . Otsustasin abi vastu võtta Ilonalt, mingu sellega kaua läheb, aga ma jõuan normaalkaalu!!! Nii me oleme Ilonaga muutuseid teinud selle aasta jooksul. Alati ei ole see lihtne olnud, olen kõvasti rajalt maha koperdanud ja siis jälle rajale tagasi upitanud.... Kõige rohkem on muutunud mu suhe toiduga, ma ei mõtle kogu aeg mida tahaks süüa. Ma söön, et elada mitte ei ela toidunaudingu nimel. Tahan ja pakun oma kehale parimat. Olen loobunud suhkrust, piimatoodetest, teraviljadest, kohvist. Ma ei arva enam et see on loobumine vaid mõtlen mida see annab. Mul on lõpuks ometi oma kehas hea ja kerge olla ja seda tunnet ei vahetaks ma ühegi kommi vastu. Ja sellel aastal sain ka füüsiliselt liikuma( mul oli tuhat põhjust enne, miks ma ei saa trenni minna või jalutama minna.) Alustasin alguses igapäevase jalutamisega( alguses vägisi, et tekiks harjumus) ja sügisel leidsin sobiliku trenni ja ohh imet, aega ka😁( ja maailm ei kukkunudki kokku sellel ajal kui ma trennis olin ja lapsed ei nälginud ära). Aitähh kallis Ilona, et selle kõik võimalikuks tegid😘💕💖💕nii tänulik💃💃💃🎉🎉

Minu kaal oli 67.8 .Tāna on 62.1 Super hea programm💖

Toiduga on igasugune emotsionaalne side ära kadunud. natuke tühi on olla, sest enne läks palju energiat sellele, et mida ja kus ja mismoodi süüa, aga hea meel, et nüüd on palju rohkem vaimu energiat mida mujale panna! isutab väga värske kraami ja salatite järgi. ja pavlovi refleksiga sisseharjunud kellajad, millal kõht tühjaks läheb (tööl sõin kindlatel aegadel), on kadunud, kõht läheb tühjaks siis kui ta... läheb tühjaks! aitäh armas Ilona 💗

Tahtsin jagada oma rõõmu: käisin täna esimest korda jooksmas üle... 7 aasta! Jooksmine on midagi, mida ma olen alati vihanud ja see on selline raske ja ületamatu ja võimatu olnud, aga täna oli lihtsalt tore. Lisaks olen alla võtnud 12 kilo 🙂 💗

Enne paksukeste programmi kaalusin täpselt 10 kg rohkem. 🌼🌼

Kuulasin trenni osa paar päeva tagasi uuesti pärast programmi läbimist. Kõik, mis Sa seal räägid, on mulle kohale jõudnud. Ma olen viimasel ajal nii elevil, et trenni minna. Saan aru, et liigutamine paneb energia liikuma. (pool aastat tagasi sellest veel aru ei saanud) Ja tunnen, kuidas vibratsioon on ka tänu trennile tõusnud.

Eile läksin veel hilja õhtul jõusaali. Olin natuke väsinud, aga ikka läksin. Trenni tehes tundsin, kuidas väsimus kadus. Pärast trenni tulid tänupisarad silma, olin endaga nii rahul.

Keha tahab liigutada ennast, tunnen seda. Teen trenni ka teistmoodi, armastusega. Mitte sellepärast, et peab. Nii äge 🙂

  • Programmi alguspäeval pääsed kinnisesse Facebooki gruppi, kus saad alustada iseseisvat tööd. 
  • Üheks iseseisvaks tööks on täita ära töövihik ja juhiste põhjal teha soovikorral gruppi postitus, mis aitab mul Sind personaalselt toetada.
  • Teine iseseisev töö on vaadata 5 nädala jooksul grupis ära videod järgnevatel teemadel:

- Ühendus kehaga

- Kehakaal

- Söömine

- Hormoonid

- Liikumine

  • Videotes ei ole veel konkreetseid protsesse, aga energiatöö juba algab ja muutus hakkab toimuma kohe, kui alustad programmi. 
  • Järgnevad 3 nädalat toimuvad 3 live seanssi minuga, kus teeme energiatööd ja muudame uskumusi FFT Free Falling Technique® tehnika abil.

- 1.live- keha, ühendus kehaga

- 2.live- söömine ja kehakaal

- 3.live- hormoonid ja liikumine 

  • Kui Sa ei saa live`idel otse osaleda, siis ära muretse!
  • Live videod on järelevaadatavad ja kõik toimib täpselt samamoodi ka hiljem vaadates.
  • Kogu suhtlus, küsimused/vastused, mured/rõõmud jagame kinnises grupis ja olen väga tänulik, kui Sa ei jaga grupis toimuvat väljaspoole kuna hoian väga tugevasti grupi energiat ja see pole meile kellelegi kasuks, ka Sulle endale.
  • Kasutan programmis FFT Free Falling Technique® tehnikat uskumuste ja energia muutmiseks.

NB! Tegemist ei ole dieediga! Programm on täielikult energiatöö ja tegeleme uskumuste muutmisega. Sundmõtete ja ennastkahjustava käitumise korral pöördu kindlasti arsti poole!

KUI SA TUNNED, ET SEE ON MIDAGI SULLE, SIIS NÜÜD ONGI ÕIGE AEG ALUSTADA UNISTUSTE KAALU POOLE LIIKUMISEGA JA SAADA OMA KEHAGA SÕBRAKS!

PROGRAMMI MAKSUMUS:

1100EUR

SOOVIN LIITUDA

Tähelepanu! Kui oled läbinud „Paksukeste programmi“, siis on osalemine Sulle soodushinnaga 375EUR


Registreerumiseks vajuta siin lehel SOOVIN LIITUDA

või kirjuta mulle messenegeri

või e-mailile info@ilonasibold.ee  

Koha programmi ja sissepääsu gruppi garanteerib tasumine enne programmi algust!


Tänan Sind! Kiida ennast, et oled otsustanud oma elu muuta! Sina oled seda väärt!

Ilona Sibold- Itherapy

Energiaterapeut ILONA SIBOLD


Tule Ilona Sibold teraapiad tasuta Facebooki gruppi!

Jälgi Energiaterapeut Ilona Sibold Facebooki lehekülge!

Rohkem kursuseid ja programme leiad: ilonasibold.ee