„VÕIMETE AVAMISE KURSUS“

ILONA SIBOLDIGA  

Võimete avamise kursus

Kursusel kasutan FFT Free Falling Technique® tehnikat uskumuste ja energia muutmiseks.  

AVAME SINU VÕIMED JA SELGITAME VÄLJA, MIS ON SINU SUPERPOWERID!

„VÕIMETE AVAMISE KURSUS“

SEE LIVE KURSUS ON JUST SULLE:

• KUI SOOVID ARENDADA OMA INTUITIIVSUST.

• KUI SUL ON TUNNE, ET SINU SEES ON MINGI JÕUD, MIDA SA POLE VEEL AVASTANUD.

• KUI SULLE PAKUB HUVI, MILLEKS SA VÕIMELINE OLED.

• TAHAD TEADA, MIS ON SINU SUPERPOWERID.

• SOOVID ROHKEM AIDATA INIMESI, PLANEETI JA ISEENNAST

SOOVITAN SUL VAADATA TASUTA WEBINARI

„INTUITIIVSED VÕIMED JA NENDE AVANEMINE“

Programmis osalejate tagasisided:

Mina olen megarahul ja ülitänulik, et Sina, Ilona Sibold, selle kursuse tegid. See oli nii võimas. Tundsin koheselt, kuidas muutusin enesekindlaks selles, mida ma teen. Sain mitu märki abilisteks, mida oma töös kasutan. Ükspäev kuulsin isegi kinnist raadiot mängimas. Ülipõnev! Olen julgemalt hakanud vaatama energiaid igalt poolt, info jookseb selgelt ja seda on palju. Eneseusaldus kasvav jätkuvalt iga päevaga. Nii hea tunne on! Tänan Sind! Ja teid kõiki! ❤️😍😘

Minu jaoks oli see kursus parim asi, mida enda heaks teinud 🥰🥰

Tegin vennale seanssi täna. Leidsin palju kiiremini negatiivsed energiad ja blokid üles kui eales varem. Superluks! 🤩 Küsisin ja vastus hüppas kohe pähe!

Enne kursust oli mul taotlus, et vôtan tänutundega vastu kôik, mis tuleb. Ja täpselt nii ongi, tänu on nii kôrge ja just praegu ka uus taipamine, et see kôik on nii loomulik. Tunnen end juba praegu täitsa teises kohas. Suured kallistused kôigile❤️

Minu manifesteerimine on kordades kiiremaks läinud, mõned asjad sekunditega. Igapäevaselt olen valdavalt kõrges vibratsioonis. Kui ma midagi küsin, siis saan kohe vastuse, mis on teinud otsustamised ja usaldamise oluliselt paremaks/kindlamaks. Selgeltkuulmist ma olen veits blokkinud, muidu kuulen järjest rohkem, kuidas mu kodus on teistsugused hääled, kodu naksub, teeb imelikku häält vms. Täna hommikul tuli suur kurbus peale, et ma teen nii mentaalset tööd, hing ihkab ikka kogu aeg selle asja sees olla 💛

Mina olen ka enesekindlam selles, mida teen. Energiamaailm muutus palju reaalsemaks. Et see ongi olemas ja töötab. Vibratsioonist saan paremini aru, enda energia eest hoolitsen parema meelega, Universumit usaldan rohkem. Tundlikumaks olen läinud. Juba on tavaline, et kui telefonis mingit kursust kuulan, paneb Youtube ise end telefonis mingi lauluga käima - kuulan laulu ära ja võtan sõnumi ning teen kursust edasi.

Üks huvitav märkamine ka. Käisin laupäeval koolitusel ja koolitaja slaidil oli sõna "eriline". Ma mõtlesin, et hmm, sõna "unikaalne" oleks parem. Järgmises lauses ta juba kasutaski sõna "unikaalne" 😃 Märkan energeetilist suhtlemist rohkem.

Ja nagu ma aru saan, on see alles algus 🙂 Aitäh, Ilona 🙂

Pärast laupäeva sujuvad tööl kõik kirjatööd nii palju kergemini, kohe tean mida öelda ja kõik lihtsalt laabub ja sujub. samuti ei kõiguta mind keerulised koosolekud enam üldse - meil dramaatilised inimesed koos, kes ikka tõstavad häält ja korraldavad korraliku draamat ja kui varem ma ikka tundsin end üsna tühja sidrunina pärast neid koosolekuid, siis nüüd olen vana rahu ise. nii imeline! aitäh sulle armas Ilona, et selline elu võimalik on!!

Issand mul on lõhnataju nii tõusnud. Üks töökaaslane on parfüümi kasutanud ja mul on süda niii paha sellest 😁

Ma tunnen, et minu mõtted on läinud palju positiivsemaks 🙂

KURSUS TOIMUB LAUPÄEVAL,

17.SEPTEMBRIL 2022

TALLINNAS

  • Kursus toimub väikeses privaatses grupis, kuni 10 inimest.  
  • Kursusele soovijatest valin välja need, kes on tõeliselt valmis enda intuitiivsust avastama. 
  • Kursus toimub Tallinna kesklinnas. Kui oled valitud osalema, siis saad info toimumise koha kohta.
  • Kursus toimub kella 11-17 ja vahepeal on lõunapaus. 
  • Kursuse järgselt on iga osaleja oodatud kinnisesse Facebooki gruppi, kus jätkub iseseisev töö kahe kuu jooksul ja ma annan ülesandeid läbimiseks. 
  • Kogu suhtlus, küsimused/vastused, mured/rõõmud jagame seejärel kinnises grupis ja olen väga tänulik, kui Sa ei jaga kursusel toimunut ega grupis toimuvat väljaspoole kuna hoian väga tugevasti kõikide ja grupi energiat ja see pole meile kellelegi kasuks, ka Sulle endale.  

KUI SOOVID OMA ELU MUUTA, SIIS OLED VÄGA OODATUD!

KURSUSE MAKSUMUS: 

3900EUR

SOOVIN LIITUDA

Registreerumiseks vajuta siin lehel SOOVIN LIITUDA ja ma vaatan Su taotluse üle ning annan otsusest teada, kas oled valmis osalema

või kirjuta mulle messengeri

või e-mailile info@ilonasibold.ee  

Koha kursusele ja sissepääsu gruppi garanteerib tasumine!


Tänan Sind! Kiida ennast, et oled otsustanud oma elu muuta! Sina oled seda väärt!

Energiaterapeut ILONA SIBOLD


Tule Ilona Sibold teraapiad tasuta Facebooki gruppi!

Jälgi Energiaterapeut Ilona Sibold Facebooki lehekülge!

Rohkem kursuseid ja programme leiad: ilonasibold.ee