GRUPIPROGRAMMIDE SARI

„MA ARMASTAN JA VÄÄRTUSTAN ENNAST“ 

Vundament vol2

Programmis kasutan FFT Free Falling Technique® tehnikat uskumuste ja energia muutmiseks.  

PANEEL „VUNDAMENT“

PANEELIS „VUNDAMENT“ TEEME KORDA SINU KÕIGE PÕHILISEMAD VUNDAMENTUSKUMUSED, MIS ON NORMAALSEKS ELUKS VAJALIKUD.

PANEELIS „VUNDAMENT“ MUUDAME ENERGIAT JA USKUMUSI FFT FREE FALLING TECHNIQUE® TEHNIKA ABIL. 

PANEEL „VUNDAMENT“ ON GRUPIPROGRAMMIDE SARJA ALUSTALA EHK „KOHUSTUSLIK“ KÕIGILE, KES TAHAVAD OMA ELU ÕIGETESSE RÖÖBASTESSE SEADA. 

PANEELIS MUUDAME ÄRA SIND KAHJUSTAVAD PÕHIUSKUMUSED SIND TOETAVATEKS USKUMUSTEKS.

NEED ON USKUMUSED, MIS ON VÄGA VAJALIKUKS VUNDMENDIKS KÕIGELE MUULE, MILLEGA TEGELEDA VAJA- ENESEHINNANG, SUHTED, TERVIS, RAHA, TÖÖ JNE.

SEE ON SUUREPÄRANE STARDIPLATVORM.

SEE PANEEL SOBIB VÄGA HÄSTI NEILE, KES POLE ÜLDSE ENESEARENGUGA KOKKU PUUTUNUD AGA KA NEILE, KES ON JUBA TEADLIKUD, KUI OLULINE ON MEILE MEIE USKUMUSTESÜSTEEM.

TULE KOGEMA IMELIST MUUTUMIST JA TOOME UUT HINGAMIST SINU ELLU!

Vundament programmis osalejate tagasisided:

Kui Ilona ütleb Sulle, et vundament on vaja korda teha, siis on vaja see korda teha, et igapäevaselt end hästi tunda. Kui Sa arvad, et oled juba tegelenud pôhiteemadega, siis ‘Vundament programm’ on väga pôhjalik ja süvitsi minev. Midagi ei jää varjule. Meeldis, et lisaks konkreetsetele uskumustele olid protsessid teemade kaupa. Olen hirmu 3 korda teinud ja ma tôesti ei arvanud isegi, et mul hirme niipalju peidus vôib olla. Lisaks oma superpoweritele on Ilona kôik läbi môelnud ning tal on olemas konkreetne action plan, mis toob suured muutused. Olen väga uhke ja ônnelik selle investeeringu üle. Aitäh!

Oled tõeline kingitus, ole südamest tänatud selle imelise toetuse ja abi eest!

Armas Ilona, suurimad tänud "Vundamendi" eest! Kui sünnitused kõrvale jätta, siis see oli kindlasti üks võimsamaid kogemusi mu senises elus, tegelikult ka 🙂

Oma elupõliste blokkide ja sissekasvanud silmaklappide tõttu ma isegi ei teadnud, et mu vundament nii hullusti rabe on, tegelikult täiesti olematu ja kõik tuleb nullist üles ehitada. Eranditult kõik paneeli protsessid olid ülimalt võimsad - vapustav ja vaimustav kogemus. Kindlasti oled aidanud juba rohkelt roostet maha nühkida, aga mõistagi töö alles algab ja püüan kordustega jõuda ükskord seisu, kus tormid on vaibunud. Igal juhul jätkan suurima rõõmu ning elevusega, Su poole siira tänuga kummardades.

  • Programm on läbitav iseseisvalt eelsalvestatud videote alusel.  Kokku 6 seanssi minuga, kus laseme lahti Sind piiravad uskumused, mis takistavad Sul elada unistuste elu ja muudame need FFT Free Falling Technique® tehnika abil Sind toetavateks.
  • Peale tasumist saadame Sulle lingi, kust leiad juhised ja videod vaatamiseks. Kõik toimib täpselt sama moodi kui reaalajas vaadates. Soovitan vaadata videosid õiges järjekorras.
  • Kogu suhtlus, küsimused/vastused, mured/rõõmud jagame kinnises grupis ja olen väga tänulik, kui Sa ei jaga grupis toimuvat väljaspoole kuna hoian väga tugevasti grupi energiat ja see pole meile kellelegi kasuks, ka Sulle endale.

KUI SOOVID OMA ELU MUUTA, SIIS OLED VÄGA OODATUD!

PROGRAMMI MAKSUMUS:

690EUR

SOOVIN LIITUDA

Tähelepanu!

Kui oled läbinud paneeli „Vundament“ eelmisel korral ja soovid tulla kordama ning kasu saama FFT Free Falling Technique® tehnikast, siis on see Sulle poole hinnaga tavahinnast!


Registreerumiseks vajuta siin lehel SOOVIN LIITUDA

või kirjuta mulle messengeri

või e-mailile info@ilonasibold.ee  

Koha kursusele ja sissepääsu gruppi garanteerib tasumine enne kursuse algust!


Tänan Sind! Kiida ennast, et oled otsustanud oma elu muuta! Sina oled seda väärt!

Ilona Sibold- Itherapy

Energiaterapeut ILONA SIBOLD


Tule Ilona Sibold teraapiad tasuta Facebooki gruppi!

Jälgi Energiaterapeut Ilona Sibold Facebooki lehekülge!

Rohkem kursuseid ja programme leiad: ilonasibold.ee