Kuidas toimuvad seansid?

FFT Free Falling Technique® seansid toimuvad, kas 1:1 tööna, kus kohtume minu kabinetis Tallinna kesklinnas või FB messengeri videokõne kaudu või kaugseansina. 1:1 ja kaugseansi seansi kestvus on 30 kuni 45 minutit.

1:1 SEANSS:

1:1 seansil osalemiseks ei ole vaja muud, kui mugavalt istuda ja võtta omale juurde klaas veega. Videokõne korral on vajalik, et leiad privaatse koha, kus saad ennast vabalt tunda ja rääkida kõva häälega. Enne seanssi ja seansi käigus tutvume olukorraga, mida soovid muuta. Palun Sul istuda mugavalt, sulgeda silmad ja hingata. Seansi ajal võid tunda erinevad aistinguid kehas, külma, kuuma, ebamugavust, meeldivat surinat, erinevaid emotsioone või üldse mitte midagi. Haigutamine, pisarad, pearinglus, värin ja surin kätes ja jalgades on normaalsed reaktsioonid seansi ajal. Samuti on täiesti normaalne, kui Sa ei tunne füüsilisi aistinguid. Sul endal ei ole vaja midagi muud teha, kui vaid kuulata juhendamist. Energia muutub igal juhul.

KAUGSEANSS:

Kaugseanss toimub eelnevalt kokkulepitud ajal. Seansi pikkus on 30 minutit. Kaugseansi ajal me teineteist ei näe ja me ei suhtle. Kaugseansil osalemiseks on vaja leida müravaba ruum, kus saad pikutada või mugavalt istuda. Eelnevalt suhtleme, mis teemaga tegeleme. Enne seanssi saad täpsed juhendid, kuidas seansiks valmistuda. Peale seanssi annan tagasisidet, mida tegin ja mida energias nägin. Seansi ajal võid tunda erinevaid aistinguid kehas, külma, kuuma, ebamugavust, meeldivat surinat, erinevaid emotsioone või üldse mitte midagi. Haigutamine, pisarad, pearinglus, värin ja surin kätes ja jalgades on normaalsed reaktsioonid seansi ajal.

PANE TÄHELE!

Enne seansside algust saadan Sulle küsimustiku, et teha kindlaks meie koostöö sobivus. Soovi korral teeme eelnevalt 15 minutilise selgusekõne.

1:1 töö eelduseks on, et oled läbinud paneeli Vundament või alustame 1:1 tööd nende uskumuste kordategemisega.

Tihti küsitakse, kui kiiresti võib märgata muutusi. Muutused sõltuvad Sinu energiast.Sellest, kui palju oled juba enesearenguga tegelenud ja millise suhtumisega Sa seanssidele tuled. Nagu elus ikka, siis tulemusi ei saa garanteerida. Ma ei ole Sinu päästja ja ma ei luba Sulle midagi. Ma annan endast alati parima, et Sind toetada ja juhendada ning usun täielikult Sinu isiklikku jõusse ja soovi muutuda. Kui Sa tunned tõmmet koostööks minuga, siis koos saame suurepäraseid tulemusi.

Täpsema info saamiseks ja aja broneerimiseks kirjuta mulle palun info@ilonasibold.ee või FB messengeri sõnum. Aitäh!  

Broneeri aeg

Hetkel on võimalus lisada ennast ootejärjekorda.

Jäta palun vormi kaudu oma nimi, email ja kirjelda lühidalt, millise probleemiga soovid tööd teha.

Seejärel võtan sinuga 48 tunni jooksul ühendust ja saadan sulle hinnakirja.

Pakettide hinnad algavad 5000eurost.