Kuidas toimuvad seansid?

FFT Free Falling Technique® seansid toimuvad, kas 1:1 tööna, kus kohtume minu kabinetis Tallinna kesklinnas või Skype või FB messengeri videokõne kaudu või kaugseansina. 1:1 seansi kestvus on 30 kuni 45 minutit.

1:1 SEANSS:

1:1 seansil osalemiseks ei ole vaja muud, kui mugavalt istuda ja võtta omale juurde klaas veega. Videokõne korral on vajalik, et leiad privaatse koha, kus saad ennast vabalt tunda ja rääkida kõva häälega. Seansi algul tutvume olukorraga, mida soovid muuta. Palun Sul istuda mugavalt, sulgeda silmad ja hingata. Seansi ajal võid tunda erinevad aistinguid kehas, külma, kuuma, ebamugavust, meeldivat surinat, erinevaid emotsioone või üldse mitte midagi. Haigutamine, pisarad, pearinglus, värin ja surin kätes ja jalgades on normaalsed reaktsioonid seansi ajal.

KAUGSEANSS:

Kaugseanss toimub eelnevalt kokkulepitud ajal. Seansi pikkus on 30 minutit. Kaugseansi ajal me teineteist ei näe ja me ei suhtle. Kaugseansil osalemiseks on vaja leida müravaba ruum, kus saad pikutada või mugavalt istuda. Eelnevalt suhtleme, mis teemaga tegeleme. Enne seanssi saad täpsed juhendid, kuidas seansiks valmistuda. Peale seanssi annan tagasisidet, mida tegin ja mida energias nägin. Seansi ajal võid tunda erinevaid aistinguid kehas, külma, kuuma, ebamugavust, meeldivat surinat, erinevaid emotsioone või üldse mitte midagi. Haigutamine, pisarad, pearinglus, värin ja surin kätes ja jalgades on normaalsed reaktsioonid seansi ajal.

PANE TÄHELE!

1:1 töö eelduseks on, et oled läbinud paneeli Vundament või alustame 1:1 tööd nende uskumuste kordategemisega.

Tihti küsitakse, kui kiiresti võib märgata muutusi. Muutus võib toimuda minutitega, tundidega, päevadega, kuudega, aastaga. Kõik sõltub Sinu energiast ja vastupanust. Suuremate teemade ja probleemide korral on soovitav teha mitu seanssi ja pikemaajalist tööd. Peale seanssi ma palun Sinult paari päeva jooksul tagasisidet.Tagasiside andmine ei ole kohustuslik.

Täpsema info saamiseks ja aja broneerimiseks kirjuta mulle palun info@ilonasibold.ee või FB messengeri sõnum. Aitäh!  

Broneeri aeg

Hetkel on võimalus lisada ennast ootejärjekorda.

Jäta palun vormi kaudu oma nimi, email ja kirjelda lühidalt, millise probleemiga soovid tööd teha.

Seejärel võtan sinuga 48 tunni jooksul ühendust ja saadan sulle hinnakirja.

Pakettide hinnad algavad 5000eurost.